subota 01.09.2012.
22:21

Derbi u Kruševcu opravdao očekivanja. Fudbaleri Napretka pred oko šest hiljada gledalaca na svom terenu večeras savladali Bežaniju i zadržali čelnu poziciju na tabeli Prve lige Srbije.

fknapredak.rs

U poslednjopj utakmici četvrtog kola Prve lige Srbije, Napredak je večeras posle dosta uzbuđenja pred svojim navijačima savladao ekipu Bežanije rezultatom 3:2.

Kruševljani su poveli već u 14. minutu golom Nenada Mirosavljevića, ali je do kraja prvog poluvremena usledio preokret gostiju u režiji Vujovića i Radinovića.

Polovinom drugog poluvremena, Mirosavljević uspeva da izjednači, a konačnih 3:2 i veliku radost Kruševljanima doneo je Vignjević u 85. minutu meča.

Napredak je tako zadržao čelnu poziciju na tabeli, sa maksimalnim učinkom i 12 osvojenih bodova.