21:44
Izvor: Sportske.net, fkvojvodina.rs

Novi trener Vojvodine Nebojša Vignjević nije imao uspešan debi na klupi ''Lala''. Novosađani danas nisu uspeli da u prijateljskom susretu savladaju srpskoligaša, ekipu beogradskog Sinđelića.

fkvojvodina.rs

U poslednjoj proveri pred nastavak domaćeg šampionata, ali i prvoj utakmici pod vođstvom novog trenera Vignjevića, Vojvodina danas na terenu svog FC ''Vujadin Boškov'' u Veterniku nije uspela da savlada ekipu beogradskog Sinđelića.

Meč je završen rezuultatom 1:1, Bogdanović je u 15. minutu doveo goste u vođstvo, da bi konačan rezultat postavio Dejan Karan, posle slobodnog udarca Kosovića u 57. minutu.

Ubedljivo najistaknutiji pojedinac meča bio je sjajni golman Sinđelića Bjelan, koji je osujetio brojne prilike domaćih u današnjem meču, preko Jokića, Bojovića, Škuletića, Deletića, zatim i Kosovića, Makarića, Jao Antvija...

Vojvodina
je danas nastupila u sledećem sastavu: Supić (Žakula), Smiljanić (Nikolić), Branković (Pavlović), Trajković (Radoja), Jokić (Karan), Ađuru (Sekulić), Mitošević (Makarić), Moreira (Kosović), Škuletić (Gaćinović), Deletić (Spremo), Bojović (Jao).