Voša bez Apije poražena od Slovačkog

sreda 08.02.2012.
17:53
Izvor: Sportske.net, fkvojvodina.rs

Fudbaleri Vojvodine poraženi su danas od češke ekipe Slovačko u prvoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Antaliji. Debitovao Moreira, Apija nije ulazio u igru.

fkvojvodina.rs

Ekipa Dejana Vukićevića poražena je u prvoj proveri na pripremama u Antaliji. Novosađane je danas savladala ekipa Slovačkog rezultatom 4:2.

Povela je Vojvodina već posle tri minuta igre golom Oumarua, međutim, brzo je usledio preokret preko Volešaka koji je iz penala u 14. minutu najpre izjednačio, a trinaest minuta kasnije doneo prednost svojoj ekipi. Ipak, već u 32. minutu Brana Ilić je izjednačio na 2:2 i postavio konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku, izmenjena postava Vojvodine poklekla je pred češkom ekipom. U 48. minutu Valent je zatresao mrežu Novosađana, a konačnih 4:2 postavio je Došek u 76. minutu. Moreira je zaigrao u drugom poluvremenu, a Apija nije ulazio u igru.

Vojvodina: Supić, Vulićević, Pavlović, Mojsov, Trajković, Mitošević, Ljubinković, Škuletić, Stevanović, Abubakar, Ilić

Drugo poluvreme: Janošević, Smiljanić, Branković, Milović, Kovačević, Ađuru, Novaković, Stevanović, Moreira, Bojović, Katai.