Voša bez oružja za ''Oklopnike''

subota 28.04.2012.
18:38

Poraz Vojvodine više nije novost u domaćem šampionatu ovog proleća. Najnoviji je usledio danas, na gostovanju Smederevcima, a čovek odluke bio je odlični Adamović.

fkvojvodina.rs

Fudbaleri Vojvodine kao da jedva čekaju kraj prolećnog dela sezone, koji je za njih postao prava ''noćna mora''.

Novosađani su danas, u meču 27. kola Superlige popraženi u Smederevu, gde je domaći tim slavio rezultatom 2:0.

Posle prvog poluvremena bez većih uzbuđenja, u nastavku je meč prelomio Adamović.

U 52. minutu Brašanac je oboren u kaznenom prostoru gostiju, a siguran realizator najstrože kazne bio je Adamović.

Stručni štab Vojvodine reagovao je uvođenjem Smiljanića i Moreire umesto Škuletića i Mitoševića, ali napretka u igri Novosađana nije bilo.

Gol koji je rešio sve dileme Adamović je postigao u 79. minutu, posle odlične akcije sa Darkom Brašancem - 2:0.

Ovim porazom Vojvodina je dovela u pitanje i četvrto mesto na kome se trenutno nalazi, dok su se Smederevci priključili ekipama iz sredine tabele.