18:27

Nova pobeda fudbalera Vojvodine na pripremama u Antaliji. Novosađani ostvarili i peti trijumf u nizu, savladavši gruzijsku Lokomotivu iz Tbilisija.

fkvojvodina.rs

Ekipa Nebojše Vignjevića ne zna za neuspeh na pripremnim mečevima ove zime u Antaliji.

Vojvodina je stigla do petog uzastopnog trijumfa, savladavši Lokomotivu iz Tbilisija rezultatom 2:0.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu. Kosović je posle 20 minuta igre postigao vodeći gol, a konačnih 2:0 postavio je novajlija Vujačić u 33. posle kornera.

U drugih 45 minuta još ubedljiviji trijumf svom timu propustili su da donesu Gaćinović i Smiljanić.