Voša poražena od Voždovca

subota 12.10.2013.
21:26

Prvenstvenu pauzu fudbaleri Voždovca i Vojvodine iskoristili su za odigravanje prijateljske utakmice na novom stadionu ''Zmajeva' u Beogradu, a pobedu je izborio domaći tim.

fkvojvodina.rs

Fudbaleri beogradskog Voždovca savladali su u prijateljskoj utakmici na svom terenu ekipu Vojvodine rezultatom 2:0, pred par stotina gledalaca.

Prvo poluvreme proteklo je bez pogodaka, ali uz par dobrih prilika na obe strane. Na prvi pogodak se čekalo do 55. minuta kada je rumunski internacionalac Muskalu odlično iskoristio dodavanje Vladimira Đilasa.

Nade Novosađana da mogu izbeći poraz trajale su sve do 89. minuta, kada je Milovanović duplirao prednost ''Zmajeva'' i postavio konačnih 2:0. U međuvremenu su Novosađani propustili dve sjajne prilike, preko Kaluđerovića i Đorđevića.

Voždovac: Knežević, Jašić, Lalić, Đorđević, Mićić, Sekulić, Đilas, Obradović, Marušić, Babović, Ćulibrk.

Igrali su još: Stanković, A. Stojković, D. Stojković, Milovanović, Nikolić, Lekić, Veljović, Muskalu, Vasiljević, Dragović, Kiš.

Vojvodina: Žakula, Vujačić, Leković, Vuković, Đurić, Tumbasević, Vranješ, Poletanović, Alivodić, Škuletić, Kaluđerović.

Igrali su još: Kordić, Nastić, Đorđević, Makarić, Grgić, Stamenić, Petrović, Joksimović, Denković.