21:18
Izvor: Sportske.net, fkvojvodina.rs

Fudbaleri Vojvodine danas su na terenu FC ''Vujadin Boškov'' u Veterniku odigrali prijateljski meč sa ekipom šabačke Mačve, koja je ostavila solidan utisak, ali nije uspela da iznenadi favorita.

fkvojvodina.rs

U današnjoj proveri protiv ekipe Mačve iz Šapca, kombinovani tim Vojvodine trijumfovao je rezultatom 3:1, pred oko 200 gledalaca u svom FC ''Vujadin Boškov''.

Poveli su gosti iz Šapca u 15. minutu golom Dragićevića, a na izjednačenje se čekalo do 23. minuta, kada je gol za Vojvodinu postigao Jao Antvi.

U drugo poluvreme ušlo se rezultatom 1:1, a preokret domaćinu doneli su Spremo u 65. i Ivanić u 86. minutu meča, za konačnih 3:1.

Treba reći i da Radoja već u četvrtom minutu meča nije iskoristio jedanaesterac za Vojvodinu. Njegov šut uspeo je da zaustavi golman Šapčana Stepandić.