Voši opet samo bod!

subota 20.10.2012.
21:02

Na ''Karađorđu'' odigran vojvođanski derbi, a domaća Vojvodina ni u petoj prvenstvenoj utakmici pod vođstvom Nebojše Vignjevića nije uspela da dođe do pobede.

fkvojvodina.rs

Navijači Vojvodine, njih oko 1.000, ponovo su razočarani otišli sa ''Karađorđa'', pošto njihovi ljubimci ponovo nisu uspeli da dođu do pobede. Večeras je bod odneo kulski Hajduk, a meč je završen rezultatom 1:1.

Veći dero prvog poluvremena protekao je u inicijativi domaćih, ali Bojović u dva navrata, posebno u 26. minutu, kada je pogodio stativu, nije uspeo da savlada golmana gostiju Braća.

U 42. minutu Adamović je mogao Kuljane da dovede u vođstvo, ali je Trajković spasao mrežu Vojvodine.

Međutim, posle deset minuta igre u nastavku, greška Ađuria u dodavanju, Cvetković izlazi pred Supića i gosti vode 1:0!

Dvanaest minuta kasnije još jedna odlična prilika za Adamovića, ali je Vulićević sa gol linije izbacio loptu.

Kazna za ovaj promašaj stigla je u 78. minutu, kada je Bojović posle kornera koji je izveo Branković konačno zatresao mrežu Hajduka - 1:1!

Ovo je Vojvodini peti remi u devet kola i sada je na petom mestu sa 14 bodova, dok su se Kuljani ponovo izjednačili sa OFK Beogradom na deobi 14. mesta sa 6 osvojenih bodova.