22:32

Fudbaleri Vojvodine večeras su prikazali još jednu kvalitetnu partiju na pripremama u Austriji i na kraju remizirali protiv češkog Jabloneca.

fkvojvodina.rs

Posle remija sa Kopenhagenom i pobede nad Tavrijom, fudbaleri Vojvodine večeras su imali još jednu jaku proveru na pripremama u Austriji.

Novosađani su se sastali sa češkim Jablonecom, a meč je završen kao i protiv Danaca, rezultatom 2:2.

Poveli su Česi već u 16. minutu golom Zabelea, ali samo devet minuta kasnije, povratnik u redove Vojvodine Igor Đurić izjednačio je posle kornera Bilbije i povratne lopte Stevanovića.

Golova više nije bilo do 73. minuta, kada je Milan Bojović doneo preokret Vojvodini i vođstvo od 2:1, posle lepe akcije Mitoševića i Stevanovića.

Ipak, Novosađani nisu uspeli da do kraja sačuvaju prednost, pošto je u 84. minutu srpski internacionalac Vukadin Vukadinović postavio konačnih 2:2.

Pre povratka u Novi Sad, Vojvodina će još 13. jula odigrati meč protiv nižerazrednog austrijskog tima Vurhla.

Vojvodina: Supić, Vulićević, Pavlović, Đurić, Trajković, Ađuru, Moreira, Mitošević, Stevanović, Bilbija i Umaru, a priliku su dobili još Smiljanić, Grin i Bojović.