Vošina dupla pobeda...

Autor: Miloš Marković
nedelja 22.07.2012.
13:28

Dok su starije kolege uspešno okončale pripremni meč pred revanš u Litvaniji, omladinska ekipa novosadske Vojvodine takođe je zabeležila pobede na startu međunarodnog turnira u Slovačkoj.

fkvojvodina.rs

Naime, u prijateljskoj utakmici na terenu FC Vujadin Boškov, kombinovani sastav Vojvodine juče je slavio protiv srpskoligaša Sloge iz Temerina, rezultatom 3:0.

Ova utakmica bila je još jedna prilika da stručni štab proveri nekolicinu kandidata za revanš meč drugog kola kvaligikacija za Ligu Evrope protiv litvanske Suduve.

Pozitivan utisak na meču sa slogom ostavio je Antvi Jao, dvoastruki strelac u 38. i 79. minutu.

U strelce se još upisao i Branković, fantastičnim udarcem sa 25 metara u 67. minutu meča.

Osim prvog tima, jučerašnji dan bio je uspešan i za omladince novosadskog tima koji su na međunardnom turniru u slovačkoj Trnavi odigrali dva meča i oba pobedili.

U prvom je savladana slovačka Lokomotiva rezultatom 6:0, dok je u drugom pao i domaćin turnira Spartak iz Trnave minimalnim rezultatom 1:0.