Vrščanima ne ide, pa ne ide...

sreda 11.01.2012.
20:05

Rezultatska agonija Hemofarma nastavljena je i večeras na gostovanju ekipi Zagreba, koja je bez problema ostvarila ubedljiv trijumf.

kkhemofarm.rs

Košarkaši Hemofarma nastavili su seriju poraza. Oni su večeras u utakmici 15. kola poraženi od ekipe Zagreba rezultatom 77:67 (22:10, 20:22, 25:16, 10:19).

Zagrepčani su vrlo brzo stekli dvocifrenu prednost, poveli sa 13:2 i održavali su je tokom prvog poluvremena.

U nastavku, razilka je dostigla i dvadesetak poena, a tek u poslednjoj deonici Vrščani su uspeli da spreče pravi debakl.

Zagrepčane je predvodio Rančić sa 21 poenom, dok je kod gostiju Pantić bio nešto bolji od ostalih, sa 16 postignutih poena.

Zagreb posle 15. kola ima skor 8-7, a Vrščani su zabeležili samo četiri trijumfa, uz 11 poraza.

U sledećem kolu Hemofarm gostuje Heliosu u Domžalama, a Zagreb će na megdan Budućnosti u Podgorici.