Vukiću prija crno-belo, gol na debiju za PAOK!

nedelja 03.03.2013.
20:54

Bivši vezista Partizana sjajno startovao u dresu solunskog PAOK-a. Za samo dvadesetak minuta na terenu uspeo da postigne gol kojim je potvrdio pobedu svog tima.

paokfc.gr
paokfc.gr

PAOK je u 24. kolu šampionata Grčke dočekao ekipu Panioniosa i na kraju slavio rezultatom 4:2.

Domaći su dva puta vodili, gosti dva puta stizali do izjednačenja, a meč je u korist PAOK-a rešen tek posle ulaska Zvonimira Vukića u 67. minutu.

Prvo je Kacuranis u 80. minutu na fenomenalan način postigao treći gol za PAOK, a sve nade gostiju u novo poravnanje rezultata ugasio je Vukić u 87. minutu, odličnim udarcem sa desetak metara, postavivši konačnih 4:2.

Sa osvojenih 46 bodova, PAOK posle 24. kola zauzima treće mesto na tabeli, iza vodećeg Olimpijakosa sa 63 i Asterasa sa 47 bodova.