Žale: ''Najlošije poluvreme'', Markinjoš: ''Presrećan sam!''

sreda 12.03.2014.
23:16

Dva fudbalera PSŽ-a imala su različito viđenje utakmice u kojoj je PSŽ savladao ekipu Leverkuzena rezultatom 2:1, odnosno ukupnim rezultatom u dvomeču od 6:1.

Beta/AP Photo/Michel Euler

Iako su fudbaleri PSŽ-a bez nekih većih problema savladali ekipu iz Leverkuzena rezultatom 2:1 i na taj način postavili konačan rezultat dvomeča od 6:1, pojedini fudbaleri tog tima nisu bili baš najzadovoljniji, posebno izdanjem u prvom poluvremenu.

Tačnije, u pitanju je bek tog tima, Kristof Žale.

On je u prvom poluvremenu skrivio i penal nad Derdijokom, ali on kasnije nije iskorišćen od strane kapitena tima, Rolfsa.

Dosta smo tehnički grešili, bilo je ovo jedno od najgorih poluvremena ove sezone naše ekipe.

Ipak, drugo poluvreme je bilo mnogo bolje, držali smo loptu što je bilo i najvažnije.“, rekao je Žale.

Sa druge strane, presrećan je bio štoper tog tima, Markinjoš. On je dobio svoju šansu u ovom meču, i u potpunosti ju je iskoristio.

On je u 13. minutu sjajno skočio nakon centaršuta Kabajea nakon kornera i pogodio je donji levi ugao golmana Leverkuzena.

„Ovo je sjajno za mene, presrećan sam. Pokazao sam da mogu da postignem pogodak, ovo je bilo sjajno za tim.“, rekao je Markinjoš.

Detaljan izveštaj, kao i golove sa ove utakmice možete pogledati ovde.