''Zebre'' poklekle pred Pljevljacima

utorak 21.02.2012.
21:26
Izvor: Sportske.net, boracfk.com

Prvi poraz na pripremama u Crnoj Gori doživeli su fudbaleri čačanskog Borca. Ekipa Slavka Petrovića izgubila je od jesenjeg vicešampiona u šampionatu Crne Gore, ekipe Rudara iz Pljevalja. U petak protiv Mogrena.

boracfk.com
boracfk.com

Fudbaleri čačanskog Borca danas su prvi put poraženi napustili teren na pripremama na crnogorskom primorju. Na terenu na Jazu, Čačani su poraženi od pljevaljskog Rudara rezultatom 2:1.

Pljevljaci su poveli u 38. minutu golom Franciškovića iz penala i vođstvom Rudara završeno je prvo poluvreme. U nastavku su Čačani ostalili nešto bolji utisak, ali u periodu njihove bolje igre, Herić je u 75. minutu duplirao prednost Pljevljaka. Ipak, do kraja ''zebre'' su stigle do počasnog pogotka, a strelac je bio Radivojević u 83. minutu.

Poslednju proveru na aktuelnim pripremama Čačani će imati u petak u Budvi, gde će im rival biti domaća ekipa Mogrena.