Žonatan odveo Inter na četvrto mesto!

Autor: Vladimir Nestorović
subota 15.03.2014.
22:39

Sjajna partija desnog beka 'Nerazura' bila je dovoljna za trijumf na gostovanju Veroni, a konačan rezultat bio je 0:2.

Beta/AP Photo/Felice Calabro'

Inter je odigrao sasvim solidnu utakmicu u okviru 28. kola Serije A protiv domaće Verone, u kojoj je sve vreme kontrolisao igru i nije dozvolio protivniku da nametne svoj ritam.

Najbolji igrač utakmice bez dileme je desni bek gostiju Žonatan koji je prvo asistirao za pogodak Rodriga Palasija u 13. minutu, a zatim i postavio konačan rezultat u 63. minutu posle solo akcije.

Dobre prilike propustili su i Ikardi u prvom delu, kao i Ernaneš u drugom, kada je pogodio okvir gola.

Domaći su mogli do počasnog pogotka u nadoknadi vremena, ali je golman Intera Samir Handanović sjajno reagovao i sprečio fudbalere Verone da stignu do gola, a u finišu, priliku da zaigra dobio je i Zdravko Kuzmanović, koji je na teren ušao umesto Ernaneša.