nedelja 17.02.2013.
20:26

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su još jednu pobedu u finišu priprema u Antaliji. Lazović dvostruki strelac...

crvenazvezdafk.com

Crveno-beli deluju sve uigranije i efikasnije kako se bliži početak prolećnog dela sezone, što je, uostalom, i bio cilj stručnog štaba Crvene zvezde tokom aktuelnih priprema.

Zvezda je u Antaliji u nedelju odigrala još jedan kontrolni meč, protivnik je bio rumunski Petrolul, a Milijaš i drugovi su slavili rezultatom 3:2.

Zvezda je povela već u 15. minutu posle odlične akcije Mudrinskog i Lazovića, koji je na kraju izbio sam pred protivničkog čuvara mreže i postigao gol.

Lazović u glavnoj ulozi i u 27. minutu. Kao plod velike borbenosti nekolicine igrača, vezista Zvezde oduzeo je loptu pred protivničkim golom, a onda je zakucao pod prečku - 2:0.

Do kraja prvog poluvremena mogao je i Milivojević da se upiše u strelce, ali ono što nije uspelo njemu, jeste Mudrinskom u 55. minutu, posle odlične akcije Lazovića i Kasalice - 3:0.

Posle ubedljivog vođstva Zvezde ''na scenu je stupio'' sudija, koji je prvo isključio Petkovića, a onda i Milivojević.

Iako su isključenja bila sa pravom zamene, uvukla se nervoza u ekipu Crvene zvezde, što su Rumuni iskoristili i sa dva gola do kraja ublažili poraz - 3:2.