Zvezda ređa pobede, savladan i Vintertur

nedelja 27.01.2013.
18:26

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su i treću pobedu na pripremama u Antaliji. Ovog puta rival im je bila ekipa Vintertura, a crveno-beli su slavili zahvaljujući boljoj igri u prvom poluvremenu.

crvenazvezdafk.com

Posle Ejupspora i Berlin Atletika, fudbaleri Crvene zvezde savladali su i švajcarski Vintertur na pripremama u Turskoj.

Zvezda je slavila rezultatom 2:1, a ekipa Aleksandra Jankovića je bolji utisak ostavila u prvom poluvremenu.

Već posle sedam minuta igre Zvezda je povela. Lazović je oduzeo jednu loptu na sredini terena, uposlio Milunovića, koji je bio na pravom mestu i ukazanu priliku nije propustio - 1:0.

Samo devet minuta kasnije, isti recept, za vođstvo od 2:0. Ponovo je Lazović odradio veliki deo posla, ovog puta u ulozi egzekutora našao se Mudrinski i prednost je duplirana.

Tri minuta kasnije Milunović je još jednom zatresao mrežu, ali je gol poništen zbog ofsajda.

Ipak, u 38. minutu greška crveno-belih na sredini terena, usledila je kontra Vintertura i Bengondo je prevario Bajkovića - 2:1.

U drugom poluvremenu dosta izmena na obe strane, Zvezda je sačuvala prednost iz prvih 45 minuta, a priliku je u poslednjih petnaestak minuta dobio i oporavljeni Filip Kasalica.

Crvena zvezda: Bajković, Mikić, Spajić, Pantić, Mladenović, Milijaš, Milivojević, Lazović, Savićević, Mudrinski i Milunović.