Zvezda – Stojanović skratio spisak, p(r)oleće bez šestorice!

Autor: Miloš Marković
petak 14.02.2014.
10:22
Izvor: Sportske.net

Osim Omege Robertsa, još petorica fudbalera Crvene zvezde u prolećnom delu prvenstva neće nositi dres ovog beogradskog kluba.

redstarbelgrade.info
redstarbelgrade.info

Povezane vesti

Ekspedicija Crvene zvezde se danas vraća sa priprema u Sloveniji, kreće finalno sređivanje pred nastavak prvenstva i meč sa Javorom.

Trener Stojanović je zadovoljan odrađenim poslom na zimskim pripremama, stvorio je jasnu sliku u vezi sa svojim timom u kome od proleća neće biti šestorice fudbalera.

Naime, pisali smo već da je defanzivac Omega Roberts napustio klub, a Crvena zvezda prekinula je saradnju sa još tri fudbalera. Poštujuću želju trenera koji je istakao da se igrački kadar mora skratiti, rukovodstvo kluba je raskinulo ugovore sa Ognjenom Ožegovićem i Stefanom Lukovićem.

Kako prenosi portal redstarbelgrade.info, ova dvojica fudbalera su od kluba dobila papire, a pri raskidu ugovora su se čak odrekli i dugovanja koja klub ima prema njima. Tako je Ožegović Zvezdi oprostio 15.000 evra, a mladi defanzivac Luković 35.000 evra.

Osim gorepomenutih fudbalera, dres Crvene zvezde u narednom delu sezone sigurno neće obući još tri fudbalera, koja će biti prosleđena na pozajmicu.

Pre svega, mladi Peruanac Miguel Arauho, koji nikako ne uspeva da se izbori za mesto u startnoj postavi, biće poslat na pozajmicu u Spartak iz Subotice, a u isti klub na pozajmicu bi mogao da krene i Miloš Vesić.

Osim ove dvojice fudbalera, na pozajmicu će otići i Nemanja Ahčin, talentovani fudbaler sredine terena, koji će najverovatnije u narednom periodu nositi dres Grblja, crnogorskog prvoligaša.


Ne propustite