Zvezdine fudbalerke dobile derbi u Kupu

četvrtak 03.05.2012.
16:32
Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Najveću pažnju u četvrtfinalnim susretima Kupa Srbije u ženskoj konkurenciji privukao je duel Crvene zvezde i Mašinca. Beograđanke slavile ubedljivi trijumf i izborile plasman u polufinale.

crvenazvezdafk.com

Da su u odličnoj formi, fudbalerke Crvene zvezde potvrdile su i u utakmici četvrtfinala Kupa Srbije. Rival im je bio niški Mašinac, naš najtrofejniji klub u ženskoj konkurenciji, a Zvezda je slavila više nego ubedljivo, rezultatom 7:2!

Posebno dobru partiju crveno-bele su prikazale u drugom poluvremenu, kada su postigle čak pet pogodaka.

Golove za Crvenu zvezdu postigle su Lazić (autogol) u 8, Erac u 32, Popov u 49 (iz penala), J. Damnjanović u 63, Lazarević u 72. i 88, Mijatović u 77. minutu za Crvenu zvezdu, a Lilić u 9. i Trnavac u 60. minutu za Mašinac.

Osim Zvezde, u polufinale Kupa Srbije su se plasirali i aktuelni prvak Spartak iz Subotice, kruševački Napredak i Požarevac.

Žreb je u utorak 8. maja, polufinalni mečevi su na programu 23. maja, a finale se igra 9. juna.