Zvezdini rezervisti ubedljivi u Vrbasu

utorak 08.10.2013.
18:07
Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Dan posle Upravnog odbora na kome nije bilo odluke o njegovoj smeni, trener Crvene zvezde Slaviša Stojanović je predvodio kombinovani tim crveno-belih na gostovanju u Vrbasu.

crvenazvezdafk.com

Aktuelnu prvenstvenu pauzu u Crvenoj zvezdi su počeli da koriste odigravanjem prijateljskih mečeva, na kojima priliku dobijaju igrači koji nisu u prvom planu kod trenera Stojanovića.

U utorak su crveno-beli gostovali u Vrbasu i pred oko 2.000 gledalaca savladali istoimeni domaći tim rezultatom 3:0.

Na vodeći pogodak čekalo se 12 minuta, kada je Stefan Mihajlović pogodio mrežu domaćih. Imali su Vrbašani ubrzo priliku i za izjednačenje, a najbolju priliku za Zvezdu tokom prvog poluvremena propustio je Nenadić, čiji je udarac zaustavila prečka.

U nastavku, još dva gola u mreži Vrbasa. Prvo je u 55. minutu Vukan Savićević iz slobodnog udarca duplirao prednost Zvezde, da bi u 77. odlično centrirao Ahčinu, koji je volej udarcem postavio konačnih 3:0.

U sredu se Zvezdina ekspedicija seli na Zlatibor, gde će obaviti mini pripreme za nastavak jesenjeg dela sezone.

Crvena zvezda: Vesić, Lazić, Krneta, Arauho, Nenadić, Gogić, Jokić, Mirić, Savićević, Mihajlović, Onjilo.

Rezerve: Trkulja, Đuričković, Ahčin, Čikić, Đorđević, Iličić.