Kakav debi Strahinje Pavlovića, gol za pobedu!

subota 23.01.2021.
21:12

Bolje nije moglo!

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Posle onih junskih ''makazica'' protiv Vojvodine u finalu Kupa Srbije, na oproštaju od Partizana, Strahinja Pavlović je retko dobijao priliku da zaigra, od odlaska u Monako Niko Kovač mu nije pružao šansu, ali izgleda da je prelazak na pozajmicu u belgijski Serkl Briž bio pun pogodak za mladog srpskog defanzivca.

Samo par dana pošto je zvanično predstavljen u novom klubu, Pavlović je večeras debitovao i svojim golom doneo pobedu Serkl Brižu na gostovanju ekipi Kortrajka!

Serkl Briž je slavio sa 2:1, Pavlović je na asistenciju Dina Hotića posle kornera pogodio u 28. minutu za 2:0, a prvi gol je postigao Ugbo pet minuta ranije. Poraz Kortrajka ublažio je Makarenko u finišu prvog poluvremena.

Ovom pobedom Serkl Briž je prepustio poslednje mesto na tabeli ekipi Vasland Beverena, koja ima bod manje.