13:55

Posle Hajduka sa Liona, ekipa OFK Beograda savladala je još jednu beogradsku ekipu u novoj proveri tokom priprema - ekipu Sinđelića.

ofkbeograd.co.rs

Ekipa Zorana Milinkovića je slavila i u drugoj proveri na aktuelnim pripremama za novu sezonu.

''Romantičari'' su ovog puta savladali Sinđelić sa 3:1, u meču u kome su imali nešto teži posao nego protiv Hajduka sa Liona, kada su postigli čak šest golova.

Na prvi pogodak čekalo se svega 11 minuta, kada je Planić posle kornera bio najsnalažljiviji pred golom rivala. Ipak, i pored inicijative OFK-a, Sinđelić je uspešnop odolevao i u 63. minutu stigao do izjednačenja golom Stevanovića iz jedanaesterca.

Finiš je, međutim, pripao favoritu, koji sa još dva gola rešava meč. Novo vođstvom ''Romantičarima'' doneo je Tufegdžić u 75. minutu, da bi tačku stavio Škrbić u poslednjim trenucima meča.