Autor: Beta Beta
utorak 22.04.2014.
21:03
Izvor: Beta

Trener OFK Beograda ocenio je poraz u Novom Sadu kao neuspeh koji je mogao da bude izbegnut da su njegovi izabranici iskoristili stvorene prilike u prvom delu igre.

ofkbeograd.co.rs

Trener OFK Beograd Zlatko Krmpotić rekao je da žali za neiskorišćenim šansama u prvom poluvremenu protiv Vojvodine u Novom Sadu.

"U prvom poluvremenu smo imali dve dobre prilike, koje smo morali da iskoristimo, međutim, nismo uspeli u tome, iako smo bili bolji u tom periodu igre", rekao je Krmpotić posle utakmice u Novom Sadu.

OFK Beograd poražen je danas u utakmici 25. kola Superlige Srbije od Vojvodine sa 2:0.

Strelci za Vojvodinu bili su Jovan Stojanović u 58. minutu i Sergej Milinković-Savić u 65.

"U drugom delu utakmice domaćin je iskoristio svoje jedine dve šanse i čestitam im na pobedi", dodao je Krmpotić.

Vojvodina u šampionatu trenutno zauzima četvrto mesto sa 40 bodova, dok je OFK Beograd 14. sa 24 i predstoji im teška borba za opstanak.