Leo Mesi – Najbolji strelac i asistent u istoriji ''El Klasika''!

nedelja 23.03.2014.
22:06

Pred kraj veoma uzbudljivog prvog poluvremena na stadionu Santiago Bernabeu, Leo Mesi je postigao izjednačujući pogodak za 2:2. Ovim golom on je postao najbolji strelac u ''mečevima svih mečeva'' španske Primere ikada!

Beta/AP Photo/Manu Fernandez

Leo Mesi je postigao izjednačujući gol u veoma zanimljivom prvom poluvremenu koje je završeno rezultatom 2:2, a taj gol je bio njegov 19 u svim duelima ove dve ekipe.

To bi značilo da je postao najbolji strelac u istoriji svih susreta Reala i Barselone.

Pored toga, on je asistirao kod prvog gola na meču kojim je Barsa povela, tako da je u ovom trenutku i najbolji asistent ikada.

Inače, ovo je drugi put u njegovoj karijeri da u ''El Klasiku'' postigne makar jedan gol i asistenciju.

Njegov gol možete videti na ovoj stranici.