Miler propušta revanš sa Arsenalom?

Autor: Miloš Marković
utorak 25.02.2014.
10:34
Izvor: Sportske.net

Strelac drugog gola na meču protiv londonskog tima mogao bi da propusti revanš osmine finala Lige šampiona, zbog povrede.

Beta/AP Photo/Alastair Grant
Beta/AP Photo/Alastair Grant

Povezane vesti

Tomas Miler dobio je naređenje iz medicinskog tima da se odmori u narednih pet dana, zbog povrede zadnje lože.

Nemački fudbaler će tako zasigurno propustiti derbi meč sa Šalkeom za vikend, obzirom da će se tek krajem nedelje vratiti laganim treninzima.

Takođe, Pep Gvardiola će najverovatnije odmoriti svog fudbalera i na revanš meču protiv Arsenala na Alijanc Areni.

Podsetimo, Arsenal iz prvog meča na Emirejtsu u revanš nosi dva gola prednosti, Bavarci praktično imaju šansu za 'šah mat' na svom terenu.

Bajern je u Londonu slavio rezultatom 2:0, Miler je postigao drugi gol za svoj tim , a ova utakmica je obeležena sa dva promašena penala i isključenjem golmana londonskog tima, Vojčeha Šćešnog.


Ne propustite