četvrtak 07.02.2013.
21:47

Dan pošto je i prredsednik kluba Goran Milanović došao da ih podrži na pripremama u Antaliji, fudbaleri Jagodine ostvarili su još jednu pobedu.

fkjagodina.org.rs

Najnoviju proveru ekipa Sima Krunića imala je protiv ekipe Slovačkog, a srpski superligaš je na kraju trijumfovao rezultatom 2:1.

Jagodinci su poveli u 29. minutu, kada je Saša Nikodijević iz slobodnog udarca sa nekih sedamnaest metara savladao protivničkog golmana.

Vođstvo Jagodine trajalo je samo dva minuta, pošto je sudija pokazao na belu tačku, zbog navodnog prekršaja koji je izgleda samo on video.

Volašek je iz jedanaesterca izjednačio na 1:1, a pobedu Jagodini doneo je Đurić u sedmom minutu drugog poluvremena. Stojanović je obavio veliki deo posla odličnim prodorom i povratnom loptom sa desne strane koju je Đurić sproveo u mrežu za konačnih 2:1.

Već u subotu Jagodinci će imati novu proveru, a rival će im biti Kuban iz Krasnodara koji sa klupe predvodi Slavoljub Muslin.