22:34
Izvor: Beta

Posle sofijske, Jagodina na pripremama u Bugarskoj savladala i Lokomotivu iz Plovdiva. Naredni meč u subotu, protiv Slavije iz Sofije.

fkjagodina.org.rs

Fudbaleri Jagodine pobedili su danas ekipu Lokomotive iz Plovdiva sa 2:1 (1:1) u kontrolnoj utakmici na pripremama u Banjskom.

Član bugarske prve lige prvi je došao u vodjstvo, iz prvog napada, dok se odbrana Jagodine još nije konsolidovala. Strelac je bio Dolarmo.

Jagodina je izjednačila u 11. minutu, a strelac je Sead Hadžibulić.

U drugom poluvremenu Jagodina je imala nekoliko izglednih šansi, a pobedu spskoj ekipi doneo je Kostić u 82. minutu.

"Odlična utakmica protiv jako dobre ekipe iz Plovdiva. Nespretno smo i brzo primili gol, ali smo se vratili u velikom stilu. Naša igra je sve bolja, sad već imamo mnogo svežine i sa sve više samopouzdanja ulazimo u svaki naredni meč", rekao je trener Jagodine Mladen Dodić.

Narednu kontrolnu utakmicu na pripremama u Banjskom Jagodina će odigrati u subotu, a protivnik je Slavija iz Sofije.