OFK miroljubivo sa Kolubarom

sreda 07.08.2013.
18:22

Fudbaleri OFK Beograda odigrali su poslednju kontrolnu utakmicu pred start nove superligaške sezone.

ofkbeograd.co.rs

Rival ''Romantičarima'' bila je ekipa Kolubare, meč je odigran u Velikim Crljenima, a povodom postavljanja reflektora koji su prvi put zasijali na stadionu u ovom mestu.

U svečarskoj atmosferi, ekipa Zorana Milinkovića igrala je nerešeno sa Kolubarom, a konačan rezultat bio je 1-1.

Beogradski superligaš je poveo u 19. minutu golom Paločevića, koji je posle prekida bio najsnalažljiviji u kaznenom prostoru protivničke ekipe.

Vođstvo ''Romantičara'' potrajalo je do 71. minuta, kada je izjedačenje Lazarevčanima doneo Perišić, takođe posle jednog prekida.

Do kraja, šansu da ipak donese pobedu ''Romantičarima'' imao je Sekulić, ali nije uspeo da savlada golmana domaćih.

OFK Beograd je nastupio u sledećem sastavu: Čupić, Milanović, Antonov, Gašić, Punoševac, Radivojević, Perović, Gajić, Čermelj, Paločević i Tufegdžić. Igrali su još: Ostojić, Vukomanović, Belić, Tutnjević, Kalač, Ivković i Sekulić.