Posle pisma - pobeda

ponedeljak 14.10.2013.
18:32
Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Fudbaleri Crvene zvezde u ponedeljak odigrali kontrolnu utakmicu sa ekipom Jedinstvo Puteva na Zlatiboru i zabeležili pobedu na aktuelnim mini-pripremama za nastavak sezone.

crvenazvezdafk.com

I dok se fudbalska javnost u Srbiji tokom dana bavi najnovijim ''otvorenim pismom'' koje su fudbaleri Crvene zvezde objavili povodom aktuelne situacije u klubu, ekipa Slaviše Stojanovića je odigrala i pripremni meč sa užičkim Jedinstvom i truijumfovala rezultatom 2:0.

Na prvi pogodak se čekalo 18 minuta, kada je Marko Mirić uspešno realizovao akciju Onjila i Mihajlovića. Minut kasnije, isti igrač je imao sjajnu šansu za drugi gol, ali ovog puta nije bio precizan.

Mogli su i Užičani do izjednačenja, ali su sve dileme oko pobednika rešene u 67. minutu, kada je posle odlične asistencije Petkovića, Dragan Mrđa postavio konačnih 2:0.

Crveno-beli se u utorak vraćaju u Beograd, a naredni prvenstveni meč ih očekuje u subotu, protiv Novog Pazara.

Crvena zvezda: Vesić, Petković, Krneta, Arauho, Nenadić, Milijaš, Gogić, Mirić, Savićević, Mihajlović, Onjilo.

Rezerve: Trkulja, Lazić, Mijailović, Omega, Đuričković, Ninković, Grujić, Jokić, Dauda, Mrđa.