Rad se poigravao drugim timom Antalije

četvrtak 14.02.2013.
22:27
Izvor: Sportske.net, fcrad.co.rs

''Građevinari'' ostvarili još jednu pobedu u Antaliji. U pretposlednjoj proveri pred povratak u Beograd, ekipa Marka Nikolića slavila je sa 4:0 protiv ''B''tima Antalije..

fcrad.co.rs
fcrad.co.rs

Rad je poveo posle samo tri minuta igre. Golom Đurđevića u 3. minutu, ''Građevinari'' su najavili još bolju igru i ubedljivu pobedu.

Petnaest minuta posle vodećeg gola, već je bilo 2:0 za Rad. Ovog puta dosuđen je jedanaesterac za ''Građevinare'', a precizan sa bele tačke bio je Slavko Perović.

Tim rezultatom otišlo se na odmor, a u nastavku još dva gola ekipe Rada. Đurđević je sjajnim lob udarcem u petom minutu drugog dela igre, praktično overio trijumf ''Građevinara, a konačnih 4:0 postavio je Pavlović u 60. minutu.

Poslednja pripremna utakmica u Antaliji ekipu Rada očekuje već u petak protiv danskog Silkeborga.

Rad: Kljajić, Vico, Vitas, Ćirković, Leković, Gnjatić, Raspopović, Luković, Adamović, Perović, Đurđević.

Igrali su još: Urošević, A.Jovanović, Pavlović, Jagodić, Varga, Rnić, Đurović, Pršo, Vasović.