12:20

Košarkaši Radničkog su pobedili jednog od učesnika Kupa Radivoja Koraća.

kkradnicki.rs

Košarkaši Radničkog ne gube vreme.

Kako bi podigli formu, i bili spremni za naredne izazove u Regionalnom takmičenju i Kupu Radivoja Koraća, izabranici trenera Mute Nikolića odigrali su kontrolnu utakmicu sa Mega Vizurom. Radnički je slavio protiv beogradskog rivala, rezultatom 94:85.

Trener je iskoristio ovaj meč da odmori igrače sa velikom minutažom, poput Ćapina. Birčević je odigrao desetak minuta. Vortington se i dalje oporavlja od poverde, pa stručni štab na njega ne može da računa.

Zahvaljujući velikom broju igrača koje ima na raspoalganju, trener Kragujevčana kombinovao je više petorki, pa su svi dobili pristojnu minutažu, a u prvom planu bili su zadaci u odbrani.

Posle ove utakmice, košarkaši Radničkog nastavljaju obaveze.

Već u subotu ih očekuje utakmica u Mađarskoj, sa domaćim Solnokom, u okviru 18. kola ABA lige.