U čast Harisa Brkića...

Autor: Mihajlo Vidojević
četvrtak 07.06.2012.
14:59
Izvor: Sportske.net, kkpartizan.rs

Košarkaški klub Partizan mt:s ove godine organizuje dvanaesti Memorijalni turnir Haris Brkić na kome će učestvovati mlađe selekcije klubova u kojima je tragično stradali košarkaš igrao.

kkpartizan.rs
kkpartizan.rs

Povezane vesti

Biće to prilika da se u novobeogradskoj Hali sportova okupe svi poštovaoci lika i dela Harisa Brkića i da svojim prisustvom odaju počast za sve što je uradio tokom svoje bogate košarkaške karijere koja je prerano prekinuta.

Učešće na "Dvanaestom Memorijalnom turniru Haris Brkić" uzeće pioniri Budućnosti, Bosne, Borca i Partizana.

Memorijal ima internacionalni karakter jer će ekipe iz regiona nastupiti na njemu a nagrade za najbolje obezbedili su bivši saigrači tragično preminulog asa.

U subotu su na programu polufinalni mečevi u kojima će se sastati Partizan - Budućnost i Borac - Bosna. Dueli za treće i prvo mesto igraju se u nedelju. Trofej brane pioniri Partizana koji su prošle godine u Čačku osvojili prvo mesto.

Ne propustite