Za titulu - Zvezda i Spartak!

subota 24.03.2012.
23:52

Odbojkašice Crvene zvezde i Spartaka plasirale su se večeras u finale plej-ofa posle pobeda nad Vizurom, odnosno Varadinom.

okcrvenazvezda.com

Crveno-bele su, posle tri odigrana meča, eliminisale u polufinalu ekipu gradskog rivala Vizure i izborile plasman u finale plej-ofa.

Zvezda je večeras kao gost slavila sa 3:1, po setovima 25:23, 26:24, 20:25, 25:20. Velika borba vodila se u prva dva seta, iako su oba pripala Zvezdi. U trećem je konačno usledio odgovore Vizure, ali je to bilo sve što su domaće odbojkašice uspele da urade u ovom meču.

Četvrti set pripada Crvenoj zvezdi sa 25:20 i crveno-bele će u finalu braniti tutulu iz prošle sezone.

Protivnik Zvezdi biće ekipa Spartaka, koji je protiv Varadina večeras slavio sa 3:2, posle 140 minuta velike borbe.

Domaća ekipa je dva puta vodila u setovima, gosti su toliko puta uspevali da uzvrate, a da zatim osvoje i set odluke sa 15:13, za plasman u finale plej-ofa.