Zvezdini rezervisti savladali Žarkovo

ponedeljak 07.04.2014.
18:22

Kombinovani tim Crvene zvezde odigrao je danas prijateljsku utakmicu sa ekipom Žarkova i, prema očekivanju, rešio je u svoju korist.

crvenazvezdafk.com

Izabranici Slaviše Stojanovića koji ovog proleća imaju malu minutažu danas su dobili priliku da se nametnu protiv Žarkova, a ovaj prijateljski meč crveno-beli su dobili rezultatom 2:0.

Ipak, prvu priliku za vođstvo imali su Žarkovčani, posle greške Arauha, ali je golman Rajković uspeo da sačuva mrežu.

Zvezda je povela u 27. minutu, kada je akciju Ristića i Kasalice na pravi način rešio Ljubo Nenadić.

Usledilo je nekoliko prilika za Onjila, ali nijednu nije uspeo da iskoristi, a imao je i pogođenu stativu.

Žarkovo je imalo još jednu priliku za izjednačenje, ali su crveno-beli ponovo imali sreće posle nesporazuma Krnete i Gogića.

A da iznenađenja i definitivno ne bude na ovom meču, pobrinuo se Filip Kasalica, koji je u 65. minutu postavio konačnih 2:0 posle asistencije Đorđa Rakića.

U finišu meča trener Stojanović je pružio priliku i nekolicini mladih igrača, do kojih je najviše pažnje privukao Luka Jović, kadetski reprezentativac Srbije. Ipak, do kraja nije bilo promena rezultata.

Crvena zvezda je meč počela u sledećem sastavu: Rajković - Cilinšek, Arauho, Krneta, Nenadić - Gogić, Savićević, Kasalica, Ristić - Rakić, Onjilo.