subota 14.09.2024.
23:04

Parižani stopostotni i posle četvrtog kola.

EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT TESSON

Fudbaleri Pari Sen Žermena i posle prvenstvene pauze nastavljaju u istom ritmu - pobedničkom.

U četvrtom kolu Lige 1, Parižani su na svom ''Parku prinčeva'' savladali ekipu Bresta rezultatom 3:1, što im je četvrta pobeda u isto toliko mečeva, dok je Brest pretrpeo treći poraz.

Gosti su poveli iz jedanaesterca na isteku prvih pola sata igre, kada je Del Kastiljo sa bele tačke savladao Donarumu - 0:1.

Samo trinaest minuta je potrajalo vođstvo gostiju, a za izjednačenje se pobrinuo Osman Dembele, na asistenciju Asensija - 1:1.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, a gosti su se držali sve do 73. minuta, da bi u naredna dva sve bilo rešeno.

Hakimi je najpre asistirao Ruizu koji postiže prelep gol sa nekih 18 metara za preokret, a pobedu Pari sen Žermena potvrdio je Dembele, svojim drugim golom u 74. minutu, posle brze kontre domaćih za konačnih 3:1.