Kakav performans na "Parku prinčeva" u čast iskusnog veziste koji odlazi u penziju.

Istorijsko slavlje, Novi Pazar prvi put u Superligi

Beta
2

Rukometaši Novog Pazara plasirali su se večeras prvi put u klupskoj istoriji u Super ligu Srbije, pošto su u pretposlednjem, 21. kolu Super B lige Istok-Zapad pobedili Planinku Prolom vodu iz Kuršumlije sa 35:33 (20:15).

Pazarci popili "petardu" u Novom Sadu

Beta
2

Lider Prve lige Srbije je bio baš raspucan.

Milojević objasnio razloge poraza Mege

Beta
0

Trener košarkaša Mega Bemaksa Dejan Milojević rekao je večeras da je njegova ekipa dozvolila previše otvorenih šuteva Borcu i da je to jedan od razloga poraza u Čačku.

Lajović odlično krenuo i u Rimu

0

Posle veoma uspešnog nastupa u Madridu, Dušan Lajović stigao u Rim i danas ostvario prvu pobedu u kvalifikacijama.

Izvukoše se Lil i Strazbur, Monako preskočio Lion, PSŽ izgubio kod kuće posle "sto godina"

0

Rokada u vrhu, "lavovi" ostali bez ijednog boda u Strazburu u finišu, iako su vodili u 89. minutu, "kneževi" iz penala u poslednejm minutu slomili Sent-Etijen.

Šok u Minhenu, Radonjićev Bajern na pragu eliminacije!

9

Neočekivani problemi za Dejana Radonjića već na startu plej-ofa u Nemačkoj.

Košmarno veče za Inter, Ikardi se blamirao! Lacio sad ima ''zicer'' za Ligu šampiona!

26

Drama na ''Meaci'', Inter šokiran!

Zvezdi stigla loša vest sa Kipra

Beta
9

Ovo nije povoljan rasplet za crveno-bele u vezi sa njihovim šansama da budu nosioci u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Selta primila šest komada na "Bernabeu"

15

Demonstracija sile Reala na poslednjoj utakmici pred svojom publikom ove sezone.

Žoze Murinjo ostaje bez svoje "desne ruke"

Beta
10

Sa 'Old Traforda" je stigla potvrda da dugogodišnji Murinjov asistent odlazi na kraju sezone.

Primera - Poslednje kolo ne mora ni da se igra

4

Sve utakmice će biti prestižnog karaktera.

Preokret u Mađarskoj - Nikolić sa Videotonom na pragu titule!

1

Šampionat Mađarske među najuzbudljivijim kada je u pitanju trka za titulu.

Riberi uz rame legendama Bajerna

2

Francuski internacionalac postao je prvi stranac koji je sa Bajernom stigao do neverovatnih osam šampionskih titula.

Isko i Bejl dali po evrogol, čiji je lepši?

19

Real rastura Seltu na 'Bernabeu' u prvom poluvremenu, gosti su kapitulirali već tri puta, dva gola su za špice.

BURNO FINALE! Pljuštala isključenja, PAOK osvojio trofej!

0

Nisu uspeli u trci za titulu, ali zato su u Kupu pokazali pravo lice protiv novog šampiona.

Da li će ovo biti Živkovićevo leto iz snova, stiže li ponuda iz Premijer lige?