Kleo čuva Gvangžu na vrhu

subota 11.08.2012.
16:23

Nekadašnji napadač Partizana nastavlja da trese mreže u Kini. On je i u današnjem meču 21. kola tamošnjeg šampionata postigao važan gol za novi trijumf njegovog tima.

ecns.cn
ecns.cn

Novu pobedu u kineskom šampionatu ostvario je vodeći Gvangžu, a ponovo je značajan doprinos tome dao nama dobro poznati Brazilac i nesuđeni reprezentativac Srbije Kleo.

Njegov Gvangžu je u 21. kolu gostovao ekipi Hangžua i slavio rezultatom 3:2, a Kleo je postigao drugi gol za svoj tim u 32. minutu.

Gvangžu je tada poveo sa 2:0, u nastavku su gosti postigli još jedan gol, da bi domaći do kraja uspeli da ublaže poraz.

Trijumf u gostima rezultatom 2:1 protiv Henana ostvario je i Dalijen Aerbin koji sa klupe predvodi Aleksandar Stanojević, bivši trener Partizana.

Gvangžu na tabeli vodi sa 43 boda ispred Đangsua, dok je Dalijen Aerbin na 12. mestu sa 24 osvojena boda.