Top Lista

Najinovativniji sportski tim na svetu? Dolazi iz Premijer lige!

Friday 15.01.2021
0

Istraživanje pokazalo da su fudbalski timovi na vrhu.

Šta je promenila korona? Ovo su najskuplji na svetu, dva Srbina na listi!

Sportske.net
Monday 08.06.2020
6

Cene su pale, 22 igrača je vredno preko 100 miliona, jedan preko 200...

Raspametiće vas, top 10 najboljih boksera svih vremena, nema Tajsona!

Sportske.net
Tuesday 02.06.2020
8

Ugledna bokserska revila napravila top listu i iako o nekim stvarima ne vredi raspravljati, ovo su bili kriterijumi. Najbolji je zaista najbolji, ako pogledate sve parametre...

To se čekalo, Deki Stanković u Top 4 Lige šampiona!

Sportske.net
Sunday 03.05.2020
4

Juče Dejo, sad i Deki!

Bira se 50 najlepših golova u istoriji Lige šampiona, Dejo Savićević na 14. mestu, čekamo pobednika!

Sportske.net
Saturday 02.05.2020
3

Ovaj zanimljivi izbor pokrenuo je uticajni ''Frans fudbal''.

Planeta plače, Ronaldinjov najtužniji rođendan u životu...

Sportske.net
Saturday 21.03.2020
6

Danas puni 40 godina, kako stoje stvari nećemo videti zarazni osmeh još neko vreme. Sve je stalo, čitav sudski proces...

Zovu ga "Novac" i najplaćeniji je na svetu! Ali, ko su ostala devetorica sportista na listi?

Sportske.net
Thursday 02.01.2020
2

Najpoznatiji tandem decenije zaradio milijardu evra između sebe.

Koji klub izdvaja najviše za svoje igrače? Barsa prva, 7 NBA timova u top 10!

Sportske.net
Tuesday 24.12.2019
2

Verovali ili ne, nema premijerligaških timova.

Da ne poveruješ, ovih 10 igrača su bili u konkurenciji za "Zlatnu loptu"!

Sportske.net
Tuesday 22.10.2019
4

Unikatni igrači su ostali praznih ruku kada je u pitanju prestižna nagrada.

Top 100 najplaćenijih sportista na svetu, dvojica Srba na listi, fudbaleri dominiraju!

Sportske.net
Tuesday 11.06.2019
1

Nije neočekivano, ovo je kombinovana zarada od ugovora i marketinga, neki baš i ne opravdavaju novac, samo jedna žena na listi.

Kakvo društvo, kladimo se da ne znate jedinih pet igrača skupljih od Jovića u istoriji velikog Reala!?

Sportske.net
Wednesday 05.06.2019
8

Lista neverovatna slobodno ga možemo proglasiti Perezovim "Galaktikosom".

Najveće "krađe" Juventusa u ovom veku, koštali su manje od 10 miliona!

Sportske.net
Wednesday 22.05.2019
7

Juventus je imao nekoliko fantastičnih kupovina u prethodnom periodu.

Spisak Srba bez ugovora - Subotić, Markec, Radoja, Medojević i ostali menjaju tim!

Sportske.net
Thursday 16.05.2019
5

Dugačak spisak srpskih fudbalera koji menjaju tim.

Četiri glupe prognoze pred start sezone

Sportske.net
Tuesday 14.05.2019
1

Zanimljive prognoze engleskih medija koje su bile daleko od ostvarivanja.

Priprema za utakmicu, osam igrača koji su igrali za Mančester i Barsu

Sportske.net
Wednesday 10.04.2019
0

Večeras su dva evropska klasika, Ajaks dočekuje Juventus, a Mančester junajted Barselonu u okviru četvrtfinala Lige šampiona.

Najgluplje izjave u NBA ligi ikad

Sportske.net
Tuesday 02.04.2019
5

Imalo je onih koji nisu znali da li su pobedili ili izgubili, onih koji su mešali matematiku i košarku... Pobedio je Kevin Garnet.

Top 50 - Najbolji treneri u istoriji, samo jedan Jugosloven na listi!

Sportske.net
Tuesday 19.03.2019
20

Nismo bili ni kao velika država poznati po trenerima, mada čudi da nema Boškova...

Znate li da postoji tim koji ima 35 igrača VIŠE od Čelsija na pozajmicama?

Sportske.net
Monday 04.03.2019
1

Čelsi je tim koji je svima poznat kao tim koji pozajmljuje svoje igrače. Znate li da postoji tim sa 76 igrača na pozajmici?

Lista najboljih mladih igrača NBA, Jokić na podijumu!

Sportske.net
Wednesday 27.02.2019
0

Ovo su najbolji od najboljih, Jokić tamo gde mu je i mesto...

Ovo je top lista 30 najboljih klubova na svetu, da li da se smejemo ili plačemo? Pa, na šta je "Frans Futbol" mislio?

Sportske.net
Tuesday 12.02.2019
62

Ima mnogo kriterijuma, ali ma kakvi bili, ovo što ćete videti zaista može da vas dobro nasmeje!

Preporuka za vas