subota 29.06.2024.
21:00

Nova pobeda "stare dame".

fkvojvodina.rs

Fudbaleri Vojvodine pobedili su jermenski FK Noa rezultatom 3:2 u drugoj kontrolnoj utakmici na pripremama na Zlatiboru.

Strelci za Vojvodinu bili su Uroš Nikolić u 49, a potom i Zukić i Seri iz penala u 71. i 85. minutu.

Vojvodina je počela meč u sledećem sastavu: Carević, Lazarević, Jeličić, Crnomarković, Bukinac, Popović, Savićević, Nikolić, Radulović, Kembel, Ivanović.  U 60. minutu ušli su: Butean, Korać, Drobnjak, Đorđević, Petrović, Zukić, Poletanović, Seri, Sukačev, Vukanović.

Za razliku od prvog kontrolnog meča u prepodnevnim satima protiv crnogorskog šampiona Dečića, Voša se više mučila protiv znatno jačeg rivala iz Jermenije.

Ekipe Noe stekla je dva gola prednosti, pošto je oba pogotka u 11. i 18. minutu postigao Logan Rodžerson.

Voša je uspela da preokrene u drugom poluvremenu, pošto je najpre u 49. minutu pogodio Uroš Nikolić, da bi u 71. i 85. Zukić i Seri bili precizni iz penala.

Fudbaleri Vojvodine će i naredne subote odigrati dva kontrolna meča, rivali su Bokelj iz Kotora i Mladost iz Lučana.